Jan Paweł

47
Jan Paweł
iema, kiedyś mówiłem tutaj o tym jakich mam idoli. Jednym z dodatkowych jest święty Jan Paweł II. Nie ten śmieszny internetowy typu żułta morda. Co se jajca z niego robicie ale ten prawdziwy. Zobaczcie jaki to jest mądry człowiek. Jak on to zrobił że został taki ważny na świecie. Święty człowiek za zasługi. Głowa kościoła katolickiego. Zobaczcie jak on na tym gonglawe ocyganił wszystkich kardynałów i oni przegrali a Jan Paweł wygrał. Ktoś powie, Juras co ty gadasz on pedofili krył. Może i tak ale on robił to żeby ratować kościół, bo był katolikiem typu prawdziwego i nie chciał żeby kościół szkalowany był wszędzie i wierni nie odwrócili się. Tak ludzi ocyganił. Poza tym zobaczcie, na niego lejecie na to gówno, ale jak Korwin mówi że lekka pedofilia to już raptem byście mu dupę z gówna obliczali.
Ciekawe czy jakby ten wielki człowiek żył, czy byłby dumny z katolików. Czy nie wstydziłby się tego co się dzieje z światem tym. Tyle mądrych rzeczy mówił Polakom, tyle kazań przekazał. Jak mówił, żeby nie być prywaciarzem typu złodziej, co okrada ludzi tylko uczciwie żyć i pracować.
Ciekawe czy byłby dumny z naśladowców swoich jak PiS albo konfederacja, co oni krzyżem sobie gembe wycierają. A potem oszukują człowieka biednego. Albo czy byłby dumny z tego że prywaciarz ludziom płaci grosze a sam mercedesem jeździ. 

Jak myślicie, co on by na to wszystko powiedział..
0.037979125976562