Ojciec wychowuje córkę

14
W skrócie. Wyrzucono dziewczynkę po raz drugi ze szkolnego busa w Stanach, bo w jakiś sposób znęcała się nad kimś ze szkoły. Dziewczynka powiedziała ojcu, że skoro nie wpuszczają jej do busa, to ten będzie musiał ją zawieźć na lekcje. Pan amerykański chad nie dopuszcza przemocy względem innych, szczególnie, że jest to druga taka sytuacja i w rezultacie dziewczynka wesoło drepta sobie 8 kilometrów do szkoły w temperaturze około 2 stopni Celcjusza (hamburgery mają własne przeliczniki, ale tyle to jest w normalnych stopniach i długości).
Tak więc dzidowcy, jak będziecie mieli cudem dziecko, to uważajcie na rozpieszczanie go przymykając oczy jak robi coś celowo złego.

Wyciekło również zdjęcie ojca:
Ojciec wychowuje córkę
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Gęsiowa Prehistoria: Enhydriodony

2
Wydry są bardzo drapieżnymi stworzeniami, pomimo, że większość kojarzy je jako niewielkie ssaki wodne, to w rzeczywistości są potężnymi i zwinnymi zabójcami, na szczęście na ziemi nie żyją wydry które mogły by zagrażać życiu ludzkiemu, a raczej powinienem powiedzieć DZIŚ nie żyją żadne takie wydry, bo około 2 do 10 mln lat temu żyła wydra która przerastała, większość ssaków rzecznych które żyły na ziemi.
Gęsiowa Prehistoria: Enhydriodony
ENHYDRIODON, żyjący w wschodniej Afryce, Indiach i Pakistanie, gatunek wydry był drapieżnikiem czołowym wśród fauny na swoich terytoriach. Mierząc 2,6 metra długości i ponad 200 kg wagi, "Enhydriodon Omoensis" (największy gatunek Enhydriodonów) mógł być porównany do dzisiejszych lwów. Występowały na terenie Etiopii, początkowo sądzono, że tak jak dzisiejsze wydry, Omoensis był drapieżnikiem rzecznym, jednak późniejsze badania dowiodły, że czaszka budową bardziej przypominała te u hien niż u wydr, co zmieniło spojrzenie na bestie z głównie rzecznego, na lądowego drapieżnika. Jego podłużne ciało, duże rozmiary, silne pazury, i potężna szczęka przystosowana do miażdżenia kości dała Enhydriodonowi możliwość upolowania ofiary znacznie większej niż on sam, w tym prehistoryczne konie, gazely, zające, a nawet małpy, które także wchodziły w menu tej bestii.
Gęsiowa Prehistoria: Enhydriodony
Mniejsze gatunki takie jak E. falconeri I E. sivalensis preferowały życie w podmokłych terenach, żywiąc się rybami, małżami, krabami i innymi morskimi zwierzętami. Niestety szkielety Enhydriodonów są w większości niekompletne, daje to nam nikłe informacje na temat życia tego ssaka więc naukowcy zaczęli obserwować wydry żyjące dzisiaj by odkryć jak mógły się zachowywać Enhydriodony.

Wypierdalam.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.88555407524109