Admin wpisz tytul

19
Siema spoleczności.
Idą święta to mnie nasza taką chęć że jak matka moich dzieci będzie robić solnik i będzie się darła jak moje gacie po 2 miesiącach na dupie bez zmiany to chciałbym popatrzeć w tv.  Przez ostatnie 10 lat miałem jakiegoś LG 47 cali. W związku z tym że po remoncie salon się powiększył to jakieś większe tv by się przydał. Padło na markę Sony. Czy ktoś tak na chłopski rozum może wytłumaczyć różnice pomiędzy tymi OLED a full array. Czy dla takiego śmiertelnika który tylko ogląda filmy i YouTube warto dołożyć te 2K PLN dla Full array ? Ode mnie dla Was wódka mocna że ja pierdole. Teraz zwyczajem  jak bąk z doopy.
Admin wpisz tytul
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Pomocy

31
Czy zna się ktoś na naprawie monitorów?

W pierszej sekundzie filmiku odłączany jest kabel od obrazu.
Monitor od kilku dni mryga w poziomych paskach w odpowiednich odcieniach do tego co jest wyświetlane (np. różne odcienie szarości na discordzie)

Z początku myślałem że coś z kablem, albo grafiką.
Ale HDMI i DisplayPort mryga tak samo. A teraz to, coś co nazwałem drgawkami pośmiertnymi, bo zupełnie nie mam pomysłu co to.

Za wszelką pomoc z góry dziękuję i płacę szczerym wirtualnym złotem jak i plusem.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

BLACK WEEK

20
Witam, może ktoś polecić jakiś fajny TANI stick czy box do telewizora, żeby odtwarzać te netflixy itd ? Zrobiłem screena rok temu w kwietniu (uznałem że kiedyś sie przyda ta wiedza xD ) jak ktoś polecał sticka na jbzdy i patrzę teraz, a jego cena wyjebała z 58 zł na 250 zł do kurwy xD a black week na allegro pokazuje promocje na cenę taką wysoką jakiej nie było jeszcze... ale to wszyscy wiemy że w Polsce Black Week nie istnieje i jest sztuczne zawyżanie cen przed "obniżką"...
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.1220121383667