Podforum do dzielenia się treningami i pasją.

2
Porponuje stworzenie podforum byśmy mogli dzielić się motywacją do działania. Ludzie wiedzą jak używać kreatyny itd, ale może znajdzie się ktoś kto nie wie, albo lepiej ktoś kto ma większą wiedzę na ten temat i chętnie sie wypowie.
Jest tyle sportów
-Kulturystyka
-Boks
-Kungfu
-KickBoxing
-Kalistenitka
i wiele innych.

Proponuje stworzyć osobne pod forum, to może pomóc, bo raczej nie zaszkodzi. Niech będzie forum gdzie ludzię będą tak samo przyjaźnie nastawieni i równie zgodni jak przy wyborze tej grubej swini jako Gorlock Destroyer
Wypierdalam
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Nie no, serio, przesada. Rozumiem potrzebę stworzenia popytu ale nie tak panowie, nie tak...

3
Czy premium to cena jednego piwa? Tak. Czy nie zauważyłbym żadnej różnicy na moim koncie w banku po wykupieniu? Jasne, nie jestem aż TAK biedny. Jednak nie mogę tego zrobić, że względów wyznaniowych. Od dzieciaka byłem wychowywany w wierze w piratebay i niepłacenia za usługi.

Czy irytujące reklamy są uzasadnione na jbzd? Jasne. Brand risk jaki ciąży na nas ogranicza mocno ilość potencjalnych źródeł finansowania i wymusza agresywniejszą kampanię promocji kont premium. Może być i 5 reklam do zamknięcia na stronę. Ale nie takich jak teraz. To jak aktualnie scrollują stronę na samą górę sprawia, że używanie dzidy na telefonie nie ma dla mnie sensu. Nie jest uciążliwe. Jest niemożliwe. 
Równie dobrze możecie zamknąć całkowicie za paywallem. 

Przemyślcie to, właściciele.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.11675095558167