Witam na tym już nie tak politycznie (nie) poprawnym portalu.
Mam pytanie związane z Qbitorrentem, Otóż, pobiera mi jebany 4 gigsy ramu, a jak mam zapas (ok 8 giga) to potrafi wyjebać mi windoxa. System Windox 11, karta RTX 3070Ti, a procek to Ryzen 5600. 16 giga ramu.
Pytanie mam do was czy jebać się z tym czy po prostu to pojebać i zainstalować Utorrenta ?
Szukałem wszędzie i nic nie mogłem znaleźć na ten temat (chyba że jestem pierdolnięty jak każdy z nas( ja ja i ja))
WYPIERDALAM.