38
Mam pytanie. Kupilem sporo sztuk sztabek złota od tavexu 0.25 grama. Chciałem nauczyć żonę oszczedzania i co wypłatę ona od siebie dawała na właśnie taką sztabkę i weszło jej w nawyk. Teraz mam problem bo nikt oprócz tavexu tej sztabki nie chce odkupić. Czy w ogóle jest to bezpieczne kupowanie od nich tych sztabek? Inwestycja ma być na długie lata i boje się czy za 20/30 lat będę miał gdzie to sprzedać..
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
12
Witam na tym już nie tak  politycznie (nie) poprawnym portalu.

Mam pytanie związane z Qbitorrentem, Otóż, pobiera mi jebany 4 gigsy ramu, a jak mam zapas (ok 8 giga) to potrafi wyjebać mi windoxa. System Windox 11, karta RTX 3070Ti, a procek to Ryzen 5600. 16 giga ramu.
Pytanie mam do was czy jebać się z tym czy po prostu to pojebać i zainstalować Utorrenta ?

Szukałem wszędzie i nic nie mogłem znaleźć na ten temat (chyba że jestem pierdolnięty jak każdy z nas( ja ja i ja))

WYPIERDALAM.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.10255408287048