38
Warto ?
Pany . Pytanie takie mam . Czy ktoś z tu obecnych ma takie coś,  może jeździł  , może ma znajomego co ma . Chińczyk CF MOTO 1000 mtx adventure.  Kusi ceną  , ale jak z trwałością ?  Nowy cos kolo 47,000 zł a odpowiednik np. Yamaha tenere z tym samym wyposażeniem robi sie koło 70.000 zł.  Ale to nadal chińczyk i z jednej strony cebula się we mnie odzywa a z drugiej trochę strach ryzykować  co będzie po 2/3 latach jak trochę pojeździć.  Wiem , wiem , jestem moto pizda . Ale na swoją obronę powiem że na co dzień jeżdżę białym suvem . Wypierdalam 
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.11353516578674