Grupa granica 2.0

0
Odnośnie do sytuacji migracyjnej, nasze kategoryczne, choć słuszne stanowisko przy obecnej sytuacji geopolitycznej będzie nam i frakcjom, które popieramy, nastarczało wielu komplikacji. Naszym niewątpliwym atutem, w przeciwieństwie do lewicy jest kreatywność, pracowitość, konsekwencja i dyscyplina. Powinniśmy te atrybuty przekuć w projekt pod nazwą Grupa Druga Granica. Jej działania byłyby zgoła podobne do tej pierwszej, ale naszym celem będzie realne zrealizowanie pragnień migrantów i lokowanie ich w krajach europy zachodniej. W przeciwieństwie do organizacji lewicowych zdajemy sobie sprawę, że przetrzymywanie ludzi w brew ich woli, jest niehumanitarne. Migranci sami woleliby się do nas zgłaszać niż do jakieś kolorowej społeczności, która ich wywiezie nie wiadomo gdzie. Myślę, że dzięki temu obecny rząd będzie miał spokojną głowę na zrealizowanie swoich obietnic, po których realizacji, staniemy się krainą mlekiem i miodem płynącym i wtedy migranci sami będą chcieli u nas zostać... ;)
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Praca dla kobiety

7
Siema dzięki,
Rudnej pracy dla kobiet mnie rozpierdala xd
Szukamy teraz do pracy recepcjonistki z minimalną znajomością języka angielskiego na start dajemy 4200 netto. Jednym wymogiem jest to żeby jakoś w miarę wyglądać i znać podstawowe zwroty po angielsku. Chodzi o teren Śląska jakoś 20km od Katowic i odzywają się tylko patusy albo osoby które nie potrafią się przedstawić po angielsku. To są aż takie złe zarobki dla kobiety na ten czas? Mamy zwiększyć stawkę czy zmniejszyć wymagania bo już sam nie wiem xddd i WYPIERDALAM 
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Baricello vs. POPH

39
Siema!
Część z was kojarzy moją wczorajszą zabawę w poszukiwania ciapaków przez polską organizację pomocy humanitarnej. Obiecałem małe podsumowanie i postaram się to jakoś pozbierać w zabawną i pozbawioną logiki podróż do wnętrza jakże pustego mózgu lewaka. Na wstępie pragnę jeszcze podziękować za deszcz monet jaki na mnie spadł, lecz to nie one są nagrodą, a świadomość, że tak wielu z nas potępia antypolskie działania i walczy z nimi w możliwy dla siebie sposób, a więc jedziemy.
Baricello vs. POPH
Punkt pierwszy to stworzenie wiarygodnego (xD) profilu. Po pierwsze pamiątka z delegacji w postaci szwajcarskiej karty SIM, o dziwo nie zablokowanej jeszcze i zdjęcia pierwszego lepszego cwela z internetu...
Baricello vs. POPH
A teraz lecimy, zanęcamy gownem, jak na karasia i niczym fanatyk wędkarstwa czekamy aż król debili go połknie, czyli niedługo.
Baricello vs. POPH
Tutaj jak widać rozmowa powinna się zakończyć, wielu z was, w tym i ja stwierdziłem, że strzały do za gruba sprawa, ale debil łyknie wszystko. Dla podbicia realizmu skoczyłem pod prysznic zamiast od razu odpisać.
Baricello vs. POPH
Baricello vs. POPH
Podbicie dramatyzmu, pół godziny przerwy, cisza zawsze zwiastuje najgorsze... Chuja kobieta z pracy wróciła, a nie chciałem jej w temat zagłębiać bo już i tak mnie od pojeba wyzywa.
Baricello vs. POPH
Niczym w mam talent wygrywa historia, napisałem tło rodzinne naszych biednych uchodźców niczym Adaś M. w Panu Tadeuszu opisał cycki Telimeny, byli oni wręcz namacalni, prawdziwi, no kurwa ludzki dramat po całości...
Baricello vs. POPH
I teraz punkt kurwa kulminacyjny, bez jakiejkolwiek weryfikacji prawdziwości zdarzeń, no tu się kurwa prosi, aż o zdjęcie, bez sprawdzania czy przejścia pomiędzy punktami, które wysłałem są możliwe do przejścia w tak krótkim czasie (spojler: no kurwa ni chuja), wysyłają odsiecz pedalską na pomoc nieistniejącym ludziom. xD Bajka o baterii żeby pizdy nie truli jak z teściem przy piwku siedziałem, a oni grasowali po lesie, w sumie chuj wie czy tam w ogóle las jest. xD
Baricello vs. POPH
No i kurwa wiadomości od poszukiwaczy ciapaków. xD, iks kurwa de. Konspira w chuj, nawet oni brudasów jak psy traktują i gwiżdżą na nich. Swoją drogą Polski numer, liczę, że jeszcze dzisiaj pojawi się kilka anonsów internetowych wszelakiej treści na ten numer!
Baricello vs. POPH
Strzały w lesie to przesada?! Chuj tam co powiecie na przejściu w niecałą godzinę trasy na godzin 20?! xD. Przecież to kurwa nadludzie, jeden tydzień płynął rzeką to dlaczego dzieciaki nie mogą zapierdalać jak dziki. xD Działałem na starym sformatowanym telefonie i mi się te kropki nawet blisko wydawały, poza tym chujowo się bezpośrednio na Whatsapp lokalizację wysyła.

Zdaniem podsumowania: dzięki mnie przejebali jakieś środki na swoją działalność, zablokowałem im na pół dnia jeden zespół, przez co nie mogli działać na szkodę Polski.

Mam jeszcze skurwysyński pomysł na epilog... Napiszę, że mnie zawinęli i deportowali, ale będę chciał działać dalej w obronie uciśnionych. xD Chodzi mi po głowie zrzutka na wykupke jeszcze, ale tu już mi może paragraf grozić. Znawcy? Od dziś mówcie mi wasza skurwysyńskość xD Wypierdalam.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.075781106948853