Właśnie zauważyłem, że nie ma opcji, jakiejkolwiek, odnowienia premium z zagranicy!?
Nie mam blika, bo nie mam takiej potrzeby, nie mam polskiego konta, bo tez takowego nie potrzebuję, to jak mam sobie odnowić Premium?
Kiedyś była opcja Paysafe, ale się zmyła i kaplica...
Admin weź no pogłówkuj....