Kojarzycie stronkę https://emp.pw.edu.pl/ na której można sprawdzić aktualną produkcję energii elektrycznej w PL i z jakiego źródła pochodzi? No więc, pamiętajcie, że jak chce się odpowiednio dane pokazać na wykresie pod swoje lewackie tezy, to 0,70 GW z wiatru jest większe, niż 4,31 GW z węgla kamiennego xD