Deszczowo Hobby Rysowanie 5 m 24 Siemanko, jako że w tym roku byłem bardzo grzeczny, to dostało mi się pod chuineczkę dużo fantów do rysowania i malowania. Dodatkowo w pakiecie pierdolnął mi kręgosłup przed świętami więc czas bólu i cierpienia spożytkowałem na przetestowanie prezentów. I popełniłem to. I ostatnio jak mówiłem, że już nie będę wrzucał to kłamałem. Pozdrawiam serdecznie Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
Albo na ganek. Dzisiaj u mnie jest 9 stopni. Trzymajcie się w tej słocie Humor 8 m 22 Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼