Dzień dobry szanowni Państwo.
Mam pytanko odnosnie laptoka, bo się nie znam.
Sprzęt do neta, filmów, baaaardzo amatorskiego dłubania w DAW-ach (ardour, lmms, VCVRack, jakieś wtyczki vst, może piratka Fruity Loops), na wyjazdach może gierki niezbyt wymagające albo na lżejszych ustawieniach.
Czy takie cuś warto? Na allegro jest 1000 pln taniej, bo przepakowany.
https://www.komputronik.pl/product/997605/hp-omnibook-7-ng-ai-17-dc0217nw-ultra-7-258v-17-3-fhd-dotyk-32gb-1tb-win11home-srebro-lodowcowe.html?ceneo_cid=e0aa5bcd-996c-0c19-933c-5a1d00ea3176
Dziękuję za uwagę. Cycuszki na stole są.