Wersja po polsku. Rozrywka Gry 2 d 17 Witam ; ] Tworzę grę strategiczną w Godot 4 | Anomaly Grid. Jakiś czas temu wrzuciłem filmiki po angielsku - tym razem wrzucam po polsku. Ogólnie content na moim YouTube na temat tej gry będzie w wielu językach ; ] Miłego dnia !! Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
O Bogowie, walka! Humor Video 4 d 6 Rzadki zapis z rekrutacji na posadkę Anetki z HRu w Januszexie Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼