Taaaa, pełnia księżyca, wiatr 10m/s, -18 stopni, na niebie cirrus, czyli zostań w domu debilu z tego i tak nic nie będzie, ale udało się złapac 6h pozostałości po supernowej w bliźniętach. Nie ma szału ale po 2 miesiącach postu nie mogłem odpuścić pogodnej nocy.