39
Byłem w Sarajewie w 1996.  Zbrodnie jakie były dokonywane przez wszystkie ze stron "jakością" można porównać do działań UPA. Strzelanie przez snajperów do dzieci było normalnością, a ONZ to było pośmiewisko - taka Liga Narodów. Dopiero NATO pokazało dominującym w konflikcie Serbom, że jednak "niet" 

Zobaczcie sobie 1:20.  Nasze chłopaki nic nie mogły zrobić - "nie podejmuj", "zignoruj", "wycofaj się". To jest ONZ. 
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
9
Czyli my utrzymujemy Ukrainę, a ona sobie odkłada i wykupuje nasze sektory. Ukraina nigdy nie była tak bogata jak teraz w swojej jakże długiej historii... 

Możecie sobie sami sprawdzić np. PKP CARGO się zawija, a DB czy ukraiński przewoźnik rozwija dość szybko w naszym kraju.
Najbardziej widoczny DB. W ciągu 2 lat z 18% na 22% naszego rynku. Dogania powoli PKP Cargo (28%)

A skąd powinniście znać OKKO? A z tego (2024):
Wincej pomocy!!! Wincej bo ruskie zaraz do Polski wejdą.
Czyli w trakcie wojny Ukraina buduje sobie ośrodki narciarskie, a sięga po kasę do kieszeni Polaków. 

Ale to są prywatne pieniądze... To czemu my mamy płacić z prywatnych pieniędzy??
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.11094212532043