Kompani do GTA Online poszukiwani
10

Uszanowanko, poszukuję wsparcia do robienia misji w GTA Online, bo na te jebane randomki nie ma co liczyć w tej kwestii. W chwili obecnej głównie chodzi o questline Skok na Koniec Świata (Doomsday Heist, brakuje mi jednej misji do zakończenia I aktu) oraz misje dla Agathy Baker (dyrektorka kasyna), żeby móc zrobić 100% przygotowań do skoku na kasyno (a potem sam napad).

Co do mnie to jestem obecnie na 51 levelu i posiadam wszystkie duże nieruchomości i duże pojazdy ze wszystkimi modyfikacjami, wszystkie fabryki + ulepszenia, każdą możliwą broń ulepszoną do Mk. II, prawie wszystkie badania w bunkrze (oprócz 4 ciężkich luf, 3 skinów i 2 rodzajów specjalnej amunicji) i sporo ulepszonych pojazdów bojowych. Więc ze swojej strony oprócz pomocy w waszych misjach i w szybkim wzbogaceniu się w kasynie (mam sposób na 100% wygranych) oferuję też wsparcie ogniowe na wypadek agresji ze strony innych graczy. :)

Zostawiam link do mojego profilu, żeby zainteresowani mogli dodać mnie do znajomych, a w przypadku większego odzewu założę też dzidową ekipę i porozsyłam zaproszenia.

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/DracoLander


Domino Jachaś dla atencji:

Kompani do GTA Online poszukiwani
0.040226936340332