Ważne pytanie
Pytanie
1 m
23
Jutro planuję kupić chleb i wędlinę.
Jeden bochenek i około 40 deko wędliny do chleba.
Budżet to 25 zł.
Dawajcie jakieś polecajki, na co zwrócić uwagę, czego unikać, jak się przygotować do transakcji.
Pozdrawiam
Jeden bochenek i około 40 deko wędliny do chleba.
Budżet to 25 zł.
Dawajcie jakieś polecajki, na co zwrócić uwagę, czego unikać, jak się przygotować do transakcji.
Pozdrawiam