21
Udało się komuś wypłacić Fiat albo krypto z Zondy? Chciałbym zabezpieczyć to co nie przelałem na portfel. I zapraszam dyskusji co sądzicie o tej sytuacji czy to koniec zondy czy polityczno medialna nagonka? Pozdrawiam hejterów:)
0.031588077545166