8
Wrzuta #49,5 z pytaniem
PYTANKO:        (skala 1:64, podporu klade w chitubox) 

Dzidowcy którzy znaja się na modelowaniu 3d i druku 3d. 
Mam problem z postaciami pobranymi z neta. 
Mają puste elementy w srodku których nie jestem w stanie sie pozbyć. 

Ani blender (tak jestem amatorem) 
Ani program w ktorym daje podpory do druku 
(Konwertowanie tez nie pomoglo) 

Mysle o alternatywach typu 3d studio max albo innych softach. 

Pytanko czy chce ktos podzielić sie wiedzą  lub pomóc mi wypełnić jakos te dziadowe modele? 

Jesli ktos cos to odwdzięcze się :) jak? Zobaczymy 
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
5
Czołem bractwu podziemnej infrastruktury i katakumb.
Na wstępie chciałem uprzedzić że to będzie dosyć długi post ale jest go czym wypełnić.
Chciałem się z wami podzielić po raz kolejny jak rozwija się mój projekt z zerowym budżetem, koślawymi ilustracjami i duchem plucia na AI.
Przystąpiłem do pracy nad 3 rozszerzeniem do ArmaGeddonu,
Zmieniłem trochę zasady w celu usprawnienia rozgrywki, kolorystykę layoutu kart (monochrom to jest to) i mniej więcej usytuowałem historię świata i frakcji na linii czasowej.
Ale do rzeczy, 3cie rozszerzenie skupia się na 2 frakcjach.
Dzieciach Armageddonu (Liberii Armagedon) i Pokojówkach najemniczkach (Aciletta), obie te frakcje są ze sobą ściśle powiązane w historii uniwersum.
Do zestawu typu kart dochądzą teraz Eventy (wiem bardzo oryginalne) które wpływają na obu graczy zarówno pozytywnie jak i negatywnie.
ArmaGeddon Vol.3
ArmaGeddon Vol.3
ArmaGeddon Vol.3
ArmaGeddon Vol.3
ArmaGeddon Vol.3
ArmaGeddon Vol.3
Pojawiło się też parę nowych kart do pierwszego setu, staram się też uzupełniać brakujące ilustracje.

I tutaj jak i w pierwszym poście zapraszam was na testy na Discorda poświęconego karciance, tam postuje każdy najmniejszy update i na bieżąco składam puzle jakimi jest to uniwersum.
Całkiem dobrze się testowało na Tabletop Simulatorze ale wypadało by też znaleźć jaką darmową alternatywę.
Ogólnie szukam ludków do testów bo z tym u mnie krucho a łatwo jest się zamknąć we własnej wizji, dlatego postuje linka z zaproszeniem:

https://discord.gg/SJATvHbncw

Pozdrawiam was wszystkich cieplutko i WYPIERDALAM
ArmaGeddon Vol.3
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.13157892227173