Czołem bractwu podziemnej infrastruktury i katakumb.
Na wstępie chciałem uprzedzić że to będzie dosyć długi post ale jest go czym wypełnić.
Chciałem się z wami podzielić po raz kolejny jak rozwija się mój projekt z zerowym budżetem, koślawymi ilustracjami i duchem plucia na AI.
Przystąpiłem do pracy nad 3 rozszerzeniem do ArmaGeddonu,
Zmieniłem trochę zasady w celu usprawnienia rozgrywki, kolorystykę layoutu kart (monochrom to jest to) i mniej więcej usytuowałem historię świata i frakcji na linii czasowej.
Ale do rzeczy, 3cie rozszerzenie skupia się na 2 frakcjach.
Dzieciach Armageddonu (Liberii Armagedon) i Pokojówkach najemniczkach (Aciletta), obie te frakcje są ze sobą ściśle powiązane w historii uniwersum.
Do zestawu typu kart dochądzą teraz Eventy (wiem bardzo oryginalne) które wpływają na obu graczy zarówno pozytywnie jak i negatywnie.