Poland stronk, hope so!

48

Nie poćcie się, jeśli już było to wypierdalam!

Krótko i treściwie, nowa marka samochód elektrycznych, co ważne, Polska marka. Nie będę wypisywał parametrów, znajdziecie info w internetach, ale jeśli elektryki za jakiś czas będą wypierać spalinówki albo chociaż działać na tym samym rynku na podobnych zasadach, to zachęcam wszystkich aby zapoznać się z naszym polskim piździkiem. Design według mnie ma przekozacki, a nie ma co liczyć że jaki Hans, Sven czy Żanklod zainteresują się naszym a nie własnym, więc jeśli parametrami będą podobne, powinniśmy sie zainteresować naszą marką gdy wreszcie jest szansa by wogóle ją mieć.

Szczerze mówiac jestem mocno zaskoczony, nie dalej jak parę dni temu przewijał się motyw nowoczesnego malucha z cyberpunka a tu proszę, nasze cacko jak malowane. Według oficjalnych informacji cały proces produkcyjny jest już bardzo daleko posunięty i jest szansa seryjnej produkcji już w 2023.

Jakie Wasze zdanie, jeśli by miał być podobnie wydajny i atrakcyjny cenowo co elektryczny wieśwagen czy reno (i zakładając oczywiście że wogóle bralibyście pod uwagę zakup elektrycznego samochodu) to wzięlibyście naszego?

Poland stronk, hope so!
0.03731107711792