Cześć, taką animację robiłem 2 lata (z przerwami) w Blenderze, temat retrogaming/symulacja. Piosenka synthwave/synthpop/dreampop, w sam raz na jesienny wieczór. Zapraszam do oglądania i wypierdalam :) Hobby 3 l 20 #synthwave #retrowave #muzyka #twórczośćwłasna #synthpop #przegryw #symulacja