40
Dzidki kochane, dzisiaj w Rzeszowie na ulicy Grunwaldzkiej w okolicach Alior Banku- w godzinach popołudniowych zgubiłem AirPodsy Pro 2, w dupie bym to miał, ale to prezent od ciotki z Ameryki, mnie nie stać na takie cudeńko. No po co komu moje uświnione woskiem słuchawki, a wiem, że KTOŚ je podniósł jak mi wypadły, i może nie miałem szansy się zorientować. dla znalazcy przewidziana nagroda i miejsce w niebie. Pozdrawiam i wypierdalam.