Ej dzidki kochane, dobrze rozumiem, że w przyszłym roku etsy wchodzą na wegiel i gaz, więc jak moja elektrociepłownia spala węgiel to w przyszłym roku zapłacę więcej za ogrzewanie miejskie?
I serio to ma tak wyglądać?