34
Mam problem z oknami w Megane 2 (2007,Grandtour). Otwiera się tylko tylne lewe. Tylne prawe i przednie lewe zero reakcji zarówno z panelu kierowcy jak i bezpośrednich przycisków. Dziś udało się otworzyć okno kierowcy z przycisku, ale nie mogę go zamknąć z powrotem. Mogę to jakoś na szybko ogarnąć samemu? Nie ogarnę mechanika do wtorku, bo długi weekend w Holandii.