Sugestie JBZD
2 t
4
Właśnie zauważyłem, że nie ma opcji, jakiejkolwiek, odnowienia premium z zagranicy!?
Nie mam blika, bo nie mam takiej potrzeby, nie mam polskiego konta, bo tez takowego nie potrzebuję, to jak mam sobie odnowić Premium?
Kiedyś była opcja Paysafe, ale się zmyła i kaplica...
Admin weź no pogłówkuj....
Nie mam blika, bo nie mam takiej potrzeby, nie mam polskiego konta, bo tez takowego nie potrzebuję, to jak mam sobie odnowić Premium?
Kiedyś była opcja Paysafe, ale się zmyła i kaplica...
Admin weź no pogłówkuj....