Polski HipHop

22
Siema, mam pytanie do was o hiphop. Czy wam się też wydaje że teraz narobiło się strasznie dużo tych wszystkich pseudo raperów? Kiedyś muzykę to robili zupełnie inną. A teraz każda piosenka taka sama.. jaką nową piosenkę rapową nie włączysz to ciągle tylko o ruchaniu szonów o tym ile to kasy nie mają i jak to melanżują. Typy, to że nagrasz jakieś gówno na YouTube i dasz jakieś pląsanie to nie znaczy że ty raper. Każdy w czasach dzisiejszych to wielki panisko, wielki gangster i każdy to się ma za jakiegoś ojca chrzestnego a często Ci co śpiewają to nawet poprawnie się wysłowić nie umieją.
Co to za jakaś dziwna moda, że każdy myśli o sobie że jest jakimś wielkim gangsterem bandytą, a jeszcze dobrze lekcji nie odrobił.
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Glazurnicy kafelkarze flizierzy płytkarze !

7
Pytanie do szanownego grona dzidowców parających się szlachetnym zajęciem układaniem płytek. Jaką maszynkę do cięcia płytek polecacie? Mój budżet 1000pln więc nie kupię za to żadnego cuda ale moze ktoś coś doradzi prócz standardowego chinola z alegro . Czeka mnie położenie 140m kw. Głównie gres. Długość 1200mm.  Chodzi mi żeby wytrzymała taki remont. Płacę  złotem. 
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼

Emigracja do kangurów

54
Cześć Bracia i Siostry,
Ostatnio bardzo mocno rozmyślam nad wyjebaniem z rodziną z tego gówna zwanego Europą. Uważam się za patriotę ale niestety przez to jak rządzona jest nasza ojczyzna myślę nad emigracją do Melbourne. Co możecie mi powiedzieć o tym pomyśle? Warto czy nie warto? Wiem, że w Melbourne mieszka dużo Polaków, są tam polskie szkoły, kościoły, itd. Od czego zacząć proces emigracji?
Obrazek zwinięty kliknij aby rozwinąć ▼
0.84685897827148