Maching z byłą

54
Kontekst: chłop po lewej (i w odpowiedzi na tego tłita) to strimer Dante, który zerwał z dziewczyną (ta po prawej) bo uznał, że kariera gejowska (w LOLu) jest ważniejsza.

Zrobiło się o tym głośno, co spowodowało, że zaufany kolega tej dziewczyny ujawnił publicznie, że miała ona aborcję po roku związku z owym strimerem.

Na screenie 2 wyrywki z filmiku, gdzie najpierw ona opisuje i żali się na te sytuację (to jeszcze zrozumiałe) po czym strimer wyje, jakim to skurwysynem jest typ który to, cytuję "ujawnił najbardziej traumatyczną rzecz jaką ja *niezrozumiały bełkot*" podczas, gdy to on jest oskrażany o skierowanie jej na aborcję.

Oczywiście była para się do tego nie przyznaję, co nie zmienia faktu, że przynajmniej poparł te decyzję lub wspólnie podjeli (zostawił ją zresztą czekającą w Niemczech z "grupą wsparcia" na zabieg, a sam pojechał na turniej LOLa).
Maching z byłą
Bonus: przy okazji dyskusji o tym jak mógł zostawić piękną dziewczynę dla LOL'a, ktoś wyciągnął 2 zdjęcia owej dziewczyny, z makijażem i bez.
Maching z byłą
Maching z byłą
I tu zaznaczę, że nie tak wszyscy się zachowali (typ co ujawnił sam jest celebrycikiem i zdaję się kłamie i kręci aferę dla zasięgów), ale reakcja fanów strimera na memy z tej sytuacji jest niedorzeczna, gdzie uznaje się internetowych śmieszków, za gorszych od człowieka, który szczerze podżega takiego do samobójstwa, a sam zabił swoje nienarodzone dziecko/płód/zlepek komórek i rzucił kochającą go dziewczynę dla wygodniejszego prowadzenia kariery.
0.043706893920898